Unicon Danışmanlık

English


Funda Duyuldu


UNICON Danışmanlık Grubu içinde İcra Kurulu Üyesi ve İnsan Kaynaklarından sorumlu Başkan Yardımcısı olarak yer alan Funda, deneyimli bir yönetim danışmanı, ISO 9001 ve ISO 14001 Başdenetçisi, Dünya Bankası Projelerinde Proje Yönetmeni ve UNICON Başeğitimcisidir. Ayrıca UNICON Danışmanlık Grubu bünyesindeki UNICON Ankara Yönetim Sistemleri Ltd. Şti’nin Şirket Müdürü olarak çalışmaktadır.

Funda, Ankara Sanayi Odası, Egeports, Akfen İnşaat, Tübitak Marmara Araştırma Merkezi gibi ISO 9000 projelerini başarı ile tamamlamıştır. ISO 9000 Eğitimlerinin yanısıra kurum içi ve kurum dışı ISO 14000 Çevre Yönetim Sistemleri, OHSAS 18001 Mesleki Sağlık ve Güvenlik Sistemleri, İnsan Kaynakları ve Müşteri İlişkileri Yönetimi eğitimleri de vermektedir. Danışmanlık ve eğitim dışında, aynı zamanda, Belgelendirme Kuruluşlarının adına ISO 9000 ve ISO 14000 sistemlerinin denetimini de yapmaktadır.
2001 yılından bu yana KOSGEB eğitimlerinde 1000’den fazla delege ISO 9001 konusunda Funda tarafından eğitilmiştir. Aranan ve tanınmış bir eğitimcidir.

Deneme Lisesi, Matematik Bölümü, 1989 mezunu olan Funda, 1995 yılında Bilkent Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünü Yüksek Şeref Öğrencisi olarak tamamlamıştır.

Referanslar

  • Egeports Liman İşletmeleri, Akfen Holding, Yenigün İnşaat A.Ş, Hasan Vardar İnşaat, Aktif İnşaat,SERENAS AŞ.,
  • TÜBİTAK-MAM, Organize Sanayi Bölgesi, KOSGEB Başkanlık, ASO,
  • Dak Elektronik Güvenlik Sistemleri A.Ş., MBA Yazılım, Tisamat, Nurol Matbaa, DAK Güvenlik
  • Ankara Un San., Akgün Gıda,  Delta Gıda
  • Poliya Poliyester, Aldoks A.Ş.
  • Dünya Bankası Küçük Ölçekli İş Kurma Danışmanlık Desteği” (KOİDD) proje danışmanı 

Gizlilik/ Sitemap

UPDATE: Jun 2015