Unicon Danışmanlık

English


Arif Adnan Almeman


Stratejik planlama ve yönetim uzmanı olan Adnan Almeman kurumsal yapılanma ve sistem düşüncesi, kriz yönetimi ve iş sürekliliği planlaması, TOPLAM PERFORMANS YÖNETİMİ, EFQM kriterleri ile toplam kalite yönetimi, ISO 9000 kalite yönetim, ISO 14000 çevre yönetimi ve benzeri sistem uyarlama çalışmalarında eğitmen ve danışman olarak çalışmaktadır. Eğitimler (IRCA) Uluslararası Sertifikalı Auditörler Sicili onaylı Baş Denetçi eğitimlerini de içermektedir. Eğitimlerin yanısıra uluslararası kabul görmüş bir “Baş Denetçi” olarak gereğinde belgelendirme denetimleri de yapmaktadır.

Adnan Almeman “UNICON Kalite ve Enformasyon Sistemleri Danışmanlık Şirketinin” Genel Müdürü olarak icra ettiği idari görevi ile beraber, UNICON Danışmanlık Grubu içindeki, UNICON Finansal Yönetim Danışmanlık Ltd. Şti.’nin de Yönetim Kurulu Başkanlığını ve ayrıca, Aile dışından atanan ilk üye olarak OTACI-KURTSAN A.Ş.’nin Yönetim Kurulu üyeliğini yapmakta ve aktif olarak pekçok gönüllü kuruluşta da başkan veya üye olarak çalışmaktadır.

Adnan Almeman, Partner/Danışman olarak çalışmaya başlamadan önce 1991 yılına kadar profesyonel olarak çeşitli kamu ve özel kuruluşta çalışmıştır. Bunların en önemlileri Cidde Belediyesi’ nde Stratejik Planlama Uzmanı, Riad Dış Ticaret’ te İş Geliştirme ve Şirket Müdürü ve Hilton International’da Türkiye Satış Müdürü olarak yaptığı çalışmalarıdır.

Referanslar

  • TCDD, OMSAN-Türk Lojistik Enstitüsü, TÜBİTAK-MAM – UNIDO, KOSGEB –Ankara, TSE, KOSGEB Başkanlık, TSE Gıda Laboratuvarı – Akreditasyonu Ankara, Ankara Organize Sanayi Bölgesi, Ankara Sanayi Odası, TSE –Dünya Bankası, DPT, TSE İstanbul Bölge,
  • Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi, Özel Yaşam Hastanesi,
  • SERENAS Ltd., Yenigün İnşaat, AROMSA, TUV Rheinland, COATS,
  • BOYTAŞ, BüroBella Mobilya, İSTİKBAL, Tepe Grubu, Atagür Mobilya Ltd.,
  • CENTRO Lab., ArtCraft, Biruni Lab.,
  • Filiz Gıda AŞ, Ankara Un,
  • Otacı-Kurtsan, Ams Medikal Ltd.,
  • Dak Güvenlik, MBA Yazılım, Yüzyıl Işıl Okulları, DenizLeasing A.Ş., PE International Plc UK,
  • Horoz Lojistik A.Ş., Horoz Tekstil A.Ş., OMSAN, MAN A.Ş, Muya AŞ., Erkunt Döküm A.Ş., Kodsan Kazan A.Ş., Tunç Sanayi A.Ş., Poliya Kimya, Başkent Cam, Akhan Profil A.Ş., Marmara Tersanesi, Sanplast Ltd., Salman Plastik A.Ş, Yelteneke A.Ş, Tetcis, Termakupıl Ltd., Nuriş Elektrik AŞ, Aldoks Aluminyum AŞ, Müsan Makine A.Ş, Pekiş Otomotiv Ltd, Asaş Paketleme A.Ş, Interkim A.Ş, Supar A.Ş, Uzay Makina A.Ş, Federal Elektrik A.Ş., ELMOR, Merkez Çelik, Atay Makine, Hasel CTP, Tesan Makine

Gizlilik/ Sitemap

UPDATE: Jun 2015